В цьому році нам таки вдалось потрапити на день відкритих дверей військово-історичного музею повітряних сил Збройних сил України. Все життя мешкати у місті де знаходиться штаб ВПС і навіть не знати де він знаходиться для мене було соромно. В мунулому році взнала, що на честь дня військово-повітряних сил організовують день відкритих дверей і вирішила, що обов’язково потрібно сходити, але вже не пам’ятаю якими, саме в той день була зайнята іншими справами. Та мрії збуваються і вчора я таки відвідала це визначне місце.

Три години, на які відчинялись двері військового об’єкту, промайнули не скажу що не помітно, бо вражень залишилось вдосталь, але якось неочікувано швидко. Військова техніка вражає своєю “справжністю”, розмірами та призначенням, ну а літаки – це взагалі окрема тема. Я б могла годинами просто сидіти поруч і дивитись на їх красу та велич, а тут можна було обійти зі всіх сторін, позаглядати в усі шпаринки. От якби ще в кабіну залізти, то моєму щастю не було б меж :) .

Після музею пішли в нещодавно відчинений заклад скуштувати їх метрової піци, а потім і на чай з тортиком до Андрюхи з Таньою. День видався просто чудовим.

Велика подяка хлопцям за чудові фотографії.

 

2 Responses to “Краса військової техніки у мирний час”

  • Seka says:

    Капець, а де я пропадав у такий чудовий час!?
    Чому не маякнули?

    • julatik says:

      Не знаю, Сєка, тобі видніше де ти був. Про збір писали в Теревенях, мав би бачити ;)

Leave a Reply

*