На дворі +30, а я останні пару тижнів зайнята була тим, що в’язала мохерові шарфи. Зате можна було не поспішати… теоретично… та на практиці так якось не вийшло. Перший в’язала мамі в подарунок, тому хотілось пошвидше її порадувати (любить вона усілякі такі речі), а другий хоч і для себе, але нетерпілось побачити як він виглядатиме завершеним.

Процес видався таким цікавим, що якщо переконаю себе, що мені потрібен ще якийсь шарфик, то залюбки візьмусь за наступний, може цього разу вже щось легеньке, з хлопку наприклад. А на найближчий час треба знайти якусь шапчину чи рукавички в набір до своєї блакитної обновки, бо пряжі я взяла одразу з запасом, якраз для цього.

Отже зустрічайте:
- Палантин Print O’ The Wave, пряжа YarnArt KID MOHAIR, спиці 3.5.

- Шарф (чи шаль) Septembertuch пряжа YarnArt ANGORA DE LUXE, спиці 3.5.

Фото зроблені під час процесу блокування (розтяжки) і фон не зовсім підходящий, щоб добре розгледіти рисунок. До гарних фото, як завжди, руки не дійшли і не впевнена що дійдуть. А у випадку з блакитним шарфом, то він досі в такому стані, прото тому, що лише пару годин назад я повзала по підлозі і заколювала усі ці булавочки в надії хоч трохи наблизитись до симетричності :) (оновила другу фотографію після зняття з просушки).

Ну і на останок я в береті, який не потрапив в огляд в’язаних новинок (створювався якраз перед шарфами).

Leave a Reply

*