Декілька днів назад захотілось мені щось зв’язати, але щось невеличке, щоб швидко отримати результат і згадала тоді про мітенки. Порилась в інтернеті, знайшла велику кількість прикладів, та й почала думати якими їх робити мені. Який тип, якого кольору, до чого їх одягати … багато питань на які потрібно було для себе дати відповідь, щоб почати хоч щось робити. І тут мені в голову прийшла дуже гарна думка.

Справа в тому, що ще, здається, роки 2 назад я почала в’язати туніку. За тиждень був готовий “перед”, може трохи довше в’язалася спинка, але дійшовши до пройм так все і заглохло. Дуже не люблю я усілякі пройми, рукави та тд, поскільки ще жодного разу я не в’язала точно за схемою. То розмір не зовсім мій, то нитки не ті, а отже і усі представлені схеми та розрахунки мені не підходять. Приходиться самій видумувати усі ці убавки, прибавки, брррр… Але зазвичай я, мучаючись, все-таки доводжу справу до кінця, а тут взяла і відклала на не визначений строк. До всього я розуміла, що куплених ниток мені не вистачить ще і на 2 рукава, а сподіватись, що я знайду точно такі нитки можна було, але мені щось не хотілось.

Так от, я вирішила, що зв’яжу мітенки замість рукавів цієї самої туніки, ниток на них вистачить, вирішується питання з чим носити ці рукавички та й нарешті закінчу так давно почату справу. Час вже був пізній, а тому я, з нетерпінням очікуючи новий день, лягла спати. На наспупний день, в понеділок, закінчила спинку туніки, точніше вже майки, у вівторок обв’язала низ, а в середу пройми та горловину, а низ ми з Дімою вирішили розпустити, без нього було краще. Тоді ж зв’язала одну рукавичку, але день скінчився. Шкода, бо я хотіла закінчити комплект до 8 березня, щоб одягнути, як підем до мами в гості, але саме пошуки подарунків забрали трохи часу, на який я розраховувала.

Не зважаючи на це, майку сьогодні я все-таки одягнула, а друга мітенка думаю завтра буде готова. Побачивши як виглядає моя туніка я подумала, що з рукавами було б взагалі чудово, але як кажуть “краще готова безрукавка, аніж недов’язана туніка”.

3 Responses to “Краще синиця в руках…”

  • Marina Maksimova says:

    Ух ти! Так гарно вийшло :)
    А я і не знала, що ти в’яжеш…

    • julatik says:

      Дякую Маріна. Періодично з’являється бажання щось зв’язати і якщо знаходжу цікаву модельку, то йду за нитками, але не скажу, що це бажання приходить до мене часто :)

Leave a Reply

*