Archive for June, 2012

Якось одна знайома поставила наче просте запитання, на яке мені важко було дати відповідь. Звучало воно так “чи везуча ти людина”, і на мої роздуми в голос про обширність цього поняття, вона запропонувала як показник випадки виграшів в лотерею і тп. Тоді я, подумавши трохи, сказала, що не знаю, поскільки ніколи не купувала лотерейних квитків. У своєму житті я рідко коли заздалегідь покладаюсь лише на випадок, а тому навіть якщо це “чисте везіння” трапляється, сприймається воно як результат комплексного впливу логічних та досить ймовірних подій (чинників).

До чого це я. А до того, що на днях я відчула себе везучою людиною. Читати далі »

В той час, коли я починала дивитись футбол, мріяти про те, щоб слідкувати за матчами в інтернеті в прямому ефірі можна було суто гіпотетично. Але за останніх 10-15 років в галузі інформаційних технологій, інтернету та їх доступності простому користувачу, відбувся такий величезний стрибок, що сьогодні моя мама, пропустивши серію свого серіалу без проблем знаходить її і дивиться он-лайн.

Але повернемось до футболу. Від кабельного телебачення я відмовилась десь після чемпіонату світу 2010 року бо не знайшла нормальної програми для свого ТВ-тюнера під Windows 7 та і платити за телебачення, щоб інколи дивитись футбол, бокс та деякі інші спортивні трансляції (+ звернення президента на Новий рік :) ) було не розумно. А тому трансляції найголовніших подій я дивилась в інтернеті. Скачала програмку Sopcast та за півгодини до матчу знаходила необхідні силки, зазвичай це були трансляції групи каналів НТВ,  які мене цілком влаштовували.  Сідаючи дивитись відкриття Євро 2012 я зайшла на сайт “Першого національно”, поскільки знала, що саме вони транслюватимуть перший матч. Читати далі »