Archive for May, 2012

Мені цікаво, чому людям так важко “грати чесно”, чому хтось вважає, що правила писані для когось іншого, а не для нього. Або ще один типовий вислів  (виправдовування) – “так всі ж порушують”. Невже те, що здобувається в такий спосіб приносить радість чи задоволення. Я знаю, що можна привести приклади, коли ціль виправдовує засоби (навіть не дуже чесні), але якщо відкинути життєво важливі та доленосні ситуації і спустись до звичайних спортивних, розумових чи ще якихось змагань, то постає питання для кого? Звісно, в першу чергу, для себе, і тоді ми спостерігаємо такі чудові явища як “fair play”, повага до суперника; якщо ж прагнути перемогти “для когось”, то в хід йдуть симуляції, списування, махлювання і тому подібні дрібниці, які можуть наблизити нас до мети, але не роблять від цього сильнішими. Чого ж варта тоді така перемога?

Чудова видалась подорож з ночівлею десь біля озера с.Петрики. Палатки, спальники, каремати взяли, усі зібрались, харчі скупили – а рушити так і не зуміли :) . Блискавки були дуже гарні, але трохи невчасно.

Коли їхали додому після чайку у Олі з Владом, місяць був великим та яскравим, завтра ще спробуємо козацького кулішу і можна буде сказати, що похід вдався.