Archive for October, 2011

Щоразу пробігаючи повз причал з човнами на Вишенському озері я спостерігаю за зграєю диких качок, які гарно проводять час на дерев’яних “місточках” в кількості 15-20 штук. А коли в суботу ми приходимо купатися, то деякі качки підпливають до нашого місця дуже близько явно з намірами поспілкуватися чи з надією чимось поласувати. Тоді я вирішила, що наступного разу потрібно брати з собою щось смачненьке для них. Але з того часу прошло декілька тижнів і я постійно забувала про хлібчик для моїх пернатих водоплаваючих друзів. Читати далі »

Все почалося вчора зі збору “Клубу моржів“. І хоч це було не перше купання в цьому сезоні, але саме вчора це вже стало схоже на загартовування. 4 градуси на дворі, дощ і 9 градусів температура води почали нагадувати про чудові  зимові суботні, повні вражень ранки. Далі було цікавіше, коли я повернулась додому, дощ за вікном не вщухав, більше того він посилювався і через певний час почав йти гарний лапатий білий сніг, частина, правда, танула ще в повітрі, а решта досягнувши землі.

Ну і останнім доказом того, що холодний сезон розпочався, став наш баскетбольний вечір. Значить тепло та довгий світловий день позаду, а тому для спортивної діяльності час перебиратись в приміщення. Враховуючи вище написане, оголошую зимовий сезон відкритим, і сподіваюсь він буде не менш насиченим та цікавим аніж літній. Хоч не виключаю, що природа ще подарує нам пару теплих осінніх днів, і всі цьому будуть тільки раді.

На днях в гості зайшов товариш і під час свого перебування в нас він помітив, що у нього майже розряджений телефон. Поскільки у нього була якась з новіших Nokia, то ми почали шукати мікро USB, але такого шнурка у нас не виявилось. І тоді ми запропонували Саші (так звати товариша) скористатись підручними засобами, для досягнення цілі (зарядки батареї). На диво він одразу погодився і, як виявилось потім, не пожалкував про це.

Отже в нашому розпорядженні були зарядний пристрій для акумуляторів 18650 і пару дротів для з’єднання з батареєю телефону. До цього додамо сам акум, тестер та причепку і наша система готова!

Запрацювало усе, можна сказати, з першого разу, ніхто з присутніх не постраждав.  Думаю, немала заслуга в цьому того факту, що по параметрам зарядний пристрій та батарея підходили один одному.

Таким чином, якщо халепа у вигляді розрядженого телефону застала вас в самий не підходящий момент, не засмучуйтеся,  можливо у людини, що знаходиться поруч з вами, випадково в сумочці чи рюкзаку знайдеться якийсь зарядний пристрій і ви з радістю разом згадаєте шкільні лабораторні з фізики.

Привіт усім!

На днях знову закортілось щось постворювати на теренах Всесвітньої Мережі і як результат ось цей блог/сайт. Що планується в майбутньому і для чого це все?

  • По-перше, тут я буду викладати свої розповіді про цікаві події, що трапилися зі мною. Також, думаю, знайдеться місце і для корисних порад або статей знайдених на інших сторінках.
  • По-друге, це гарний майданчик для тренувань та експериментів з Web-програмування. І щоб не обмежуватись лише wordpress, я планую частину розділів сайту реалізувати на php з використанням javascript. Що саме це буде, я ще не вирішила, але сподіваюсь, що почавши з малого, продовження не змусить на себе чекати.

Попереду багато роботи по налаштуванню функціоналу та зовнішнього вигляду до чогось зручного та приємного оку, а тому буду надіятись, що мій “запал” не закінчиться дуже швидко :) .